Kurzy a miesta

Mamy a deti od 1 do 3 rokov

Cvičia spolu mama a dieťa. Maminka si precvičí telo a okrem toho je to príjemné vybočenie z každodennej rutiny. Zabavia sa, užijú si spolu čas cvičenia. Cviky sú zamerané na zdravý chrbát a správne dýchanie precvičíme  cez rôzne pesničky, riekanky. A mamy sa naučia aj „predýchať“ niektoré starosti a problémy na materskej dovolenke.

Joga pre deti od 3 do 6 rokov

Učíme sa precítiť, aké je to byť niekým iným, vílou, princeznou, princom, zvieratkom, šašom v cirkuse ale aj stolom, stoličkou…Cvičenie prebieha cez spoločné hry, pri ktorých sa seba navzájom dotýkame, kreslíme a maľujeme seba a iných.

Joga pre deti od 6 rokov

Joga pre deti od 6 rokov si ešte zachováva prvky hravosti ale tieto deti už môžu cvičiť aj náročnejšie jógové pozície a cviky. A cvikmi vo dvojiciach sa učia  uvedomovať si samých seba, svoje telo a aj ostatných a prijať sa a akceptovať aj druhého, takého aký je.

Jóga je ako tanec. A keď tancujeme sme šťastní.

Kde nás nájdete? Prezrite si náš kalendár hodín:

Pondelok – Kultúrny dom, Povoda, Joga pre dospelých

Piatok – Jána Hollého 12, Malacky

Streda – RC Stonožka, Dunajská Streda

Štvrtok – Easy Fit, Dunajská Streda

Sobota – PRAKRITI, Údernícka 11, 851 05 Petržalka, Bratislava

Zarezervujte si Vaše miesto v PRAKRITI hneď teraz cez registračný systém!

Punúkame aj možnosť individuálnych hodín po vzájomnej dohode.

Popis hodiny

Detská joga je hra. Deti si formou hry osvojujú správne dýchacie a pohybové návyky. Naučia sa aj pozitívnemu životnému postoju. Hodiny detskej jogy sú ako deti- energické a hravé.
Cieľom detskej jogy je podpora detí v ich hravosti, kreativite, sebapoznaní a sebadôvere. Joga je aktivita, pri ktorej by mal každý vnímať sám seba, nesúperiť, pretože v joge nejde o body. Správnym cieľom je byť vnímavý k tomu, čo mi „hovorí“ vlastné telo. Jóga pôsobí kladne na predstavivosť detí. Na hodine sa venujeme aj jednoduchým dychovým cvičeniam, vďaka ktorým sa deti naučia správne dýchať. Skúsenosti a poznatky v jóge priniesli pozitívne výsledky aj v oblasti terapie. V mnohých krajinách sú hodiny jógy súčasťou terapie na školách.

Kontakt

Ing. Zuzana Bothová

info@detskajoga.sk

+421 910 903 128

fb.com/detskajoga.bratislava

Alebo nám rovno napíšte na našej kontaktnej stránke.